προϊόντα που βρέθηκαν στοιχεία
η αναζήτησή σας
Τιμή
-
X
X
Ολοκλήρωση Παραγγελίας χρησιμοποιώντας το λογαριασμό σας
Ολοκλήρωση Παραγγελίας ως νέος πελάτης
Η δημιουργία ενός λογαριασμού έχει πολλά πλεονεκτήματα:


| Ochrona UV | 100% ochrona UV, kategoria 3 |
|---|---|
| Typ soczewki | Standardowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Płeć | Damskie |
| Kolor oprawki | Przezroczysty |
| Kolor soczewki | Zwart |
| Πλάτος | 14,8 cm |
| Ύψος | 4,7 cm |
| Μήκος Μπράτσου | 15 cm |
| πλάτος φακού | 4,8 cm |
| Ανάμεσα σε φακούς | 2,1 cm |
| SKU | 6005 |