gevonden producten producten
Jouw zoektocht
Prijs
-
X
X
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:


| Ochrona UV | 100% ochrona UV, kategoria 2 |
|---|---|
| Typ soczewki | Lekko barwiony przezroczysty |
| Materiał | Metal |
| Płeć | Męskie i damskie |
| Kolor oprawki | Złoty |
| Kolor soczewki | Pomarańczowy |
| Breedte | 14,3 cm |
| Hoogte | 4,8 cm |
| Lengte pootje | 15 cm |
| Lens Breedte | 6 cm |
| Tussen Lenzen | 1,8 cm |
| Artikelnummer | 2675 |