gevonden producten producten
Jouw zoektocht
Prijs
-
X
X
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:


| Ochrona UV | 100% ochrona UV, kategoria 3 |
|---|---|
| Typ soczewki | Standardowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Płeć | Damskie |
| Kolor oprawki | Przezroczysty |
| Kolor soczewki | Zwart |
| Breedte | 14,8 cm |
| Hoogte | 4,7 cm |
| Lengte pootje | 15 cm |
| Lens Breedte | 4,8 cm |
| Tussen Lenzen | 2,1 cm |
| Artikelnummer | 6005 |